Projekto „Klasė be konfliktų“ užsiėmimų ciklas „Mes skirtingi ir tuo ypatingi“
Gegužės 5–6 dienomis mūsų mokyklos šeštų klasių mokiniai tęsė projekto „Klasė be konfliktų“ veiklas. Kartu su Visuomenės sveikatos biuro psichologe Vida Grašiuviene jie nagrinėjo temą „Mes skirtingi ir tai gerai“. Užsiėmimų metu mokiniai diskutavo apie žmonių skirtumus ir jų svarbą. Kalbėta apie tai, kad kiekvienas žmogus turi savitų pomėgių, charakterio bruožų, talentų bei nuomonę, todėl…

