Eil. Nr. | Pavardė, vardas | Auklėjamoji klasė | Pareigos, kvalifikacinė kategorija | |
1 | Adomavičiūtė Lina |
Matematikos vyresnioji mokytoja Informacinių technologijų vyresnioji mokytoja |
||
2 |
Alimienė Lina
|
7c | Biologijos mokytoja metodininkė | |
3 | Arlauskienė Natalija | Anglų kalbos vyresnioji mokytoja | ||
4 | Ambrazevičienė Giedra | Matematikos vyresnioji mokytoja | ||
5 | Ambrazevičiūtė Lina | 7a | Muzikos mokytoja | |
6 | Augustinaitienė Aldona | Mokytojo padėjėja, pailgintos dienos grupės auklėtoja |
|
|
7 | Apanavičienė Oksana | 8c | III kategorijos psichologė, neformaliojo švietimo mokytoja | |
8 | Balčėnienė Daiva | 8a | Lietuvių kalbos mokytoja ekspertė | |
9 | Basiukevičienė Tatjana | 2b | Pradinio ugdymo mokytoja | |
10 | Baronienė Virginija | Socialinė pedagogė | ||
11 | Baranauskienė Laura | Logopedė/specialioji pedagogė | ||
Bočkovė Milda | 5d | Socialinė pedagogė | ||
12 |
Cvilikienė Lena
|
6e | Anglų/rusų kalbos vyresnioji mokytoja | |
13 | Čerkasovienė Antosė | 6a | Matematikos mokytoja metodininkė | |
14 | Česonienė Rita | 5b | Neformaliojo švietimo mokytoja/ pailgintos dienos grupės vyresnioji auklėtoja | |
15 | Daugėlienė Gražvyda | Geografijos mokytoja metodininkė | ||
16 | Davidavičienė Jurgita | 6f | Geografijos, gyvenimo įgūdžių vyresnioji mokytoja | |
17 |
Dočkus Aivaras
|
Anglų kalbos vyresnysis mokytojas | ||
18 | Frolovienė Živilė | 6b | Istorijos vyresnioji mokytoja | |
19 | Grigonienė Gražina | Dorinio ugdymo (etikos) mokytoja metodininkė, rusų kalbos mokytoja | ||
20 | Grigonienė Rita | Vokiečių kalbos mokytoja metodininkė | ||
21 | Galiauskienė Virgina | Šokio mokytoja, neformaliojo švietimo mokytoja/gyvenimo įgūdžių mokytoja | ||
22 | Gudelienė Aurelija | 5c | Specialioji pedagogė | |
23 | Januškienė Dainora | Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė | ||
24 | Juknienė Asta | Anglų kalbos, neformaliojo švietimo mokytoja metodininkė | ||
25 | Jurgelevičius Audrius | Istorijos mokytojas metodininkas | ||
26 | Jurgelevičienė Alma | 7d | Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė | |
27 | Kanapkienė Odeta |
Fizikos mokytoja metodininkė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui |
||
28 | Karsokas Kęstas |
Fizinio ugdymo vyresnysis mokytojas
|
||
29 | Kybartienė Irena | 2a | Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja | |
30 | Kubilienė Vitalija | Fizikos mokytoja metodininkė | ||
31 |
Kazarev Ruslanas
|
Fizinio ugdymo vyresnysis mokytojas | ||
32 |
Kučinskaitė Neringa
|
6c | Fizinio ugdymo vyresnioji mokytoja | |
33 | Lekavičius Vytautas | Technologijų vyresnysis mokytojas | ||
34 | Liubinienė Dalia | 8b | Muzikos vyresnioji mokytoja | |
35 | Liucvaikienė Edita | Anglų kalbos vyresnioji mokytoja | ||
36 |
Dambrauskienė Eglė
|
Bibliotekos vedėja | ||
37 | Makarevičiūtė Asta | Anglų kalbos mokytoja metodininkė | ||
38 | Makūnaitė Skaistė | 1a | Pradinio ugdymo mokytoja | |
39 | Misiūnienė Birutė | Progimnazijos direktorė | ||
40 | Narvydienė Vilija | Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė | ||
41 | Naujalienė Danguolė | 7e | Neformaliojo švietimo mokytoja, pailgintos dienos grupės auklėtoja, mokytojo padėjėja | |
42 | Pabijanskas Ričardas | Technologijų vyresnysis mokytojas | ||
43 |
Pocienė Audra
|
Dailės vyresnioji mokytoja | ||
44 | Pupininkas Karolis | Fizinio ugdymo, žmogaus saugos mokytojas | ||
45 | Ramanauskienė Reda | Dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja | ||
46 |
Sajienė Zita
|
3 | Pradinio ugdymo mokytoja | |
47 | Sabaliauskienė Aldona | 8e | Matematikos vyresnioji mokytoja | |
48 |
Saliuta Ramūnas
|
Informacinių technologijų mokytojas, neformaliojo švietimo mokytojas | ||
49 | Sodaitienė Neringa | 8f |
Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja, direktoriaus pavaduotoja ugdymui |
|
50 | Stankevičienė Kristina | 8d |
Biologijos mokytoja metodininkė, chemijos vyresnioji mokytoja |
|
51 | Sladkevičienė Karolina | 7b | Anglų kalbos vyresnioji mokytoja | |
52 | Subačienė Dalia | 4 | Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja | |
53 | Skučienė Aldona | 6d |
Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, rusų kalbos mokytoja |
|
54 |
Šabūnienė Rita
|
5a | Dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja metodininkė, lietuvių kalbos mokytoja | |
55 | Ščetininė Neringa | Technologijų mokytoja metodininkė | ||
56 | Šimkuvienė Rasa | 1b | Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė | |
57 | Vainiūnienė Aldona | Technologijų mokytoja metodininkė | ||
58 | Vankevičienė Danguolė | Matematikos vyresnioji mokytoja | ||
59 | Vileikiene Daiva | 7f |
Istorijos mokytoja metodininkė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui |
|
60 | Judickienė Sandra | Psichologė |