Gegužė – mėnuo be tabako

Minint gegužės 31-ąją – Pasaulinę dieną be tabako, Ąžuolyno progimnazijoje visą gegužės mėnesį vyko įvairios prevencinės veiklos. Jų tikslas – atkreipti mokinių dėmesį į rūkymo ir elektroninių cigarečių žalą, skatinti sveiką gyvenimo būdą bei ugdyti atsakingą požiūrį į savo sveikatą. Gegužės mėnesį mokiniams paskaitas apie elektroninių cigarečių poveikį žmogaus organizmui vedė visuomenės sveikatos specialistė Rūta…