Mokiniai išbandė jėgas Nacionaliniame diktante
Balandžio 16 dieną „Ąžuolyno“ progimnazijoje vyko Nacionalinio diktanto rašymas. Šioje iniciatyvoje dalyvavo 27 7–8 klasių mokiniai. Ąžuolyniečiai ryžtingai išbandė savo jėgas ir pasitikrino lietuvių kalbos rašybos įgūdžius. Nacionalinis diktantas jau 16-ą kartą suburia suaugusiuosius ir moksleivius Lietuvoje bei užsienyje. Tai tarptautinis konkursas, skatinantis puoselėti gimtąją kalbą ir stiprinti raštingumą. Vieniems dalyviams tai buvo puiki proga…
Details



