Ekologinio muilo gamyba

Vasario 13 dieną ,,Ąžuolyno“ progimnazijos 7-tų klasių jungtinė ,,STEAMUKŲ*“ komanda dalyvavo TŪM tinklaveikos veikloje Vievio gimnazijoje ,,Ekologinio muilo gamyba“. Mokiniai kartu su ,,Ąžuolyno“ progimnazijos mokytojomis Neringa Ščetinine ir Odeta Kanapkiene išmoko gaminti ekologinį muilą, daug sužinojo apie muilo atsiradimo istoriją ir gamybos raidą Lietuvoje. Už netradicinę pamoką dėkojame Vievio gimnazijos chemijos mokytojai Snieguolei Butkutei. Mūsų…

Details

Belaukiant pavasario sesijos – šūsnis „Olympio“ rudens apdovanojimų

Praėjusią savaitę mokyklą pasiekė net 137 diplomai, iškovojusiems prizines vietas „Olympio“ rudens sesijoje, tarp jų – net 30 įvairių dalykų medalininkų. Daugiausiai dalyvių (net 38) rungėsi anglų kalbos konkurse, tad nenuostabu, kad tarp jų – daugiausiai ir prizininkų (beveik visi anglų k. konkurse pelnė ir prizines vietas –  I, II ir III). Kitiems mokiniams teko…

Details