Ekologinio muilo gamyba
Vasario 13 dieną ,,Ąžuolyno“ progimnazijos 7-tų klasių jungtinė ,,STEAMUKŲ*“ komanda dalyvavo TŪM tinklaveikos veikloje Vievio gimnazijoje ,,Ekologinio muilo gamyba“. Mokiniai kartu su ,,Ąžuolyno“ progimnazijos mokytojomis Neringa Ščetinine ir Odeta Kanapkiene išmoko gaminti ekologinį muilą, daug sužinojo apie muilo atsiradimo istoriją ir gamybos raidą Lietuvoje. Už netradicinę pamoką dėkojame Vievio gimnazijos chemijos mokytojai Snieguolei Butkutei. Mūsų…
Details



